Bize Ulaşın:0282 652 49 17

İZDÜŞÜM MÜHENDİSLİK

Şirket Tanıtım:
1987 yılından itibaren meslek alanı ile ilgili olarak çeşitli şantiyelerde, saha mühendisi ve kontrol mühendisi olarak çalışan “Alişan Çalcalı” 1996 yılında Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde meslek alanında, harita ve kadastro mühendisliği hizmeti vermek üzere Şan Mühendislik Haritacılık Ltd. Şti. kurmuştur.
Şan Mühendislik Haritacılık Ltd. Şti. faaliyetlerini 2013 yılına kadar sürdürmüştür. 2018 yılında sektörde daha etkin olmak üzere “inşaata dair her şey” sloganı ile yola çıkarak Mira Yapısal Endüstri Sistemleri Ltd. Şti. ile ortaklık kurarak sektörde etkin rol almıştır.
Ülkemizdeki ekonomik kriz ve buna bağlı olarak inşaat sektörünün küçülmesi sonucu farklı bir strateji uygulayarak hayatta iz bırakanlardan olmayı amaçlayan yaklaşımları 2018 yılında İzdüşüm Mühendislik Gayrimenkul Danışmanlık Ltd. Şti.’ni  kurmuştur
Misyon:
Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, -girişimci, kendisini sürekli geliştiren, genç, dinamik, tecrübeli kadromuzla- çevreye duyarlı, harita mühendislik hizmetleri, proje yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı alanlarında faaliyetler göstererek müşterilerimize çağdaş, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmak ve bu doğrultuda sektörel farklılıkları yakalayarak müşterilerimizle paylaşmak kurumsal hedefimizdir.
Vizyon:
Organizasyonel yapımızı ve teknolojik alt yapımızı sürekli geliştirerek, profesyonel, çağdaş ve uluslararası standartlarda iş yapabilen ve bu doğrultuda nitelikli, ekonomik harita mühendislik hizmetleri, proje yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı alanlarında çevresel faktörleri ön plana çıkarmak, kurumsal kültürü geliştirmek ve “iz bırakan” firmalar arasında yerini almaktır.